حمایت سندیکای شرکت های ساختمانی ایران در حمایت از وزرای پیشنهادی راه و شهرسازی، نفت و نیرو

 

 منبع خبری:

 تاریخ خبر: 96/05/22


نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ایران

برداشتن گام نهائی در تکمیل حماسه بزرگ 96 و تشکیل دولت کارآمد و برنامه محوربه رأی شما نمایندگان محترم مردم شریف ایران سپرده شده است.

رأی قاطع وپشتیبانی بالای شما نمایندگان محترم برای هریک از وزرا سرمایه ای مهم در راستای موفقیت و پیشبرد برنامه های ارائه شده ایشان خواهد بود.

سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران بعنوان قدیمی ترین تشکل مهندسی کشور همواره از کابینه ای متشکل از وزیران شایسته،با تجربه و کوشا و البته کارآمد و توانا برای خدمت به مردم نجیب و شریف و آبادانی میهن عزیزمان حمایت وپشتیبانی می نماید.

وزارتخانه های نیرو،راه و شهرسازی و نفت از جمله دستگاههای اجرائی هستند که سهم عمده در تأمین زیرساخت های توسعه و آبادانی کشور را بعهده دارند و برای جامعه مهندسی کشور از اهمیت والائی برخوردارهستند.

ریاست محترم جمهور در انتخاب و معرفی وزراء این وزارتخانه ها عملاً برمعیارهائی چون تحصیلات عالی در بهترین دانشگاهها، تخصص،تجربه طولانی وزارت،پاکدستی،برنامه محوری ، توسعه مداری،پایداری در سختی ها،کارآمدی و مدیریتی قوی تکیه و تأکید نموده اند.

در شرایط بسیار حساس کنونی سپردن مدیریت منابع آب و توسعه و بهبود مدیریت برق کشور به دستان توانای جناب آقای مهندس بیطرف که دارای برنامه و رویکرد جامع در مدیریت مصرف و کاهش تلفات آب و برق و افزایش بهره وری،تکمیل هرچه سریعتر طرح های نیمه تمام،تنوع بخشی به تأمین مالی طرحهای زیربنائی آب و برق، حمایت از بخش خصوصی و توجه به ملاحظات زیست محیطی و تأکید بر گسترش استفاده از انرژی های تجدید پذیر می باشد شایسته و قابل تقدیر است. ایشان برخوردار از مشی تکیه بر تصمیم گیری

 

 کارشناسی و قاطعیت در تصمیم گیری و استمرار در پی گیری و از محبوبیت زیادی در پرسنل زحمتکش وزرات نیرو برخوردا هستند.

برای وزرات راه و شهرسازی انتخاب و معرفی جناب آقای دکتر آخوندی مایه دلگرمی تلاشگران عرصه آبادانی کشورشد دکتر آخوندی برنامه ای با محورهای اصلی توسعه یکپارچه شبکه حمل و نقل در قالب 10 کریدور، افزایش سهم حمل و نقل عمومی، تأمین منابع مالی پایدارو تنوع بخشی به آن،افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی ، رفع موانع و قابلیت زیست پذیری شهرها ، توسعه و اعتلا مهندسی ساختمان را ارائه نموده اند ایشان با برخورداری از شیوه های مدیریتی روز آمد ، توجه به تکنولوژی نوین جهت توسعه کیفی و نیز دوری کردن از تصمیمات لحظه ای و اتکا به تصمیمات کارشناسی و اهتمام به کنترل کیفی پروژه ها و توجه ویژه به ملاحظات زیست محیطی همواره بدنبال سرآمدی هستند.

تعیین جناب آقای مهندس زنگنه برای سکانداری وزارت نفت شادمانی تمامی علاقه مندان به توسعه کشور را بدنبال داشت غیرت و دلسوزی،پایداری وپایمردی مثال زدنی در کنار علم و تجربه گرانسنگ ونیز اعتقاد به برنامه واصرار به تحقق آن ونیز سلامت و پاکدستی وافر،ایشان را به شخصیتی ویژه و بی نظیر بدل کرده است موفقیت ایشان دربرنامه های جذب سرمایه گذاری در صنعت نفت و نیز تلاش در برداشت متناسب از میادین مشترک آرزوی همه ایرانیان است.

موفقیت وزرای محترم فوق به پشتیبانی تیم اقتصادی کابینه بستگی دارد.

امیدواریم با حمایت ویژه بخش اقتصادی دولت وزرای پیشنهادی نیرو-راه و شهرسازی ونفت بتوانند در نیل به برنامه های ارائه شده موفق باشند.

سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران از شما نمایندگان محترم مردم درخواست می نماید در راستای تحقق اهداف متعالی ملت و دولت و توسعه پایدارکشور با رأی قاطع و بالای خود به وزرای محترم پیشنهادی نیرو-راه و شهرسازی ونفت موجبات تعالی ملی و رشد و شکوفائی هرچه بیشتر کشور عزیزمان را فراهم نمایند.

 

با تقدیم احترام

سندیکا شرکتهای ساختمانی ایران

 

رونوشت:

کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

کمیسیون کشاورزی و آب مجلس شورای اسلامی

کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی

 

لینک مطلب در ایران آنلاین

http://www.ion.ir/export/print/213489?module=news

 

ارجاع به لینک خبر: مراجعه به لینک خبر