نمایش جزئیات رویداد


عنوان: همایش آموزشی آشنایی با بهینه سازی تصمیمات مربوط به هزینه چرخه عمر دارایی های فیزیکی (با رویکرد ناوگان تجهیزات سیار)

توضیحات:

سندیکای شرکت های ساختمانی ایران در نظر دارد در راستای ارائه خدمات آموزشی به اعضای خویش با هدف ارتقاء آموزشی اعضاء محترم ، سلسله کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف را برگزار نماید. به همین منظور کارگاه آموزشی با موضوع     « آشنایی با بهینه سازی تصمیمات مربوط به هزینه چرخه عمر دارایی های فیزیکی (با رویکرد ناوگان و تجهیزات سیار)»  در تاریخ 16 مـرداد ماه 1395  در محل سندیکای شرکت های ساختمانی ایران  با همکاری گروه پژوهشی صنعتی آریانا برگزار می گردد.

این کارگاه بعنوان فصلی نو در ارائه خدمات آموزشی به اعضای محترم تلقی خواهد شد و در راستای سلسله همایش های آموزشی با همکاری گروه آریانا خواهد بود. 

 

اهداف برگزاری دوره:

در این دوره خواهند آموخت که چه زمانی تجهیز جدید خریداری نمایند و یا چگونه  بهترین زمان تعویض تجهیزات فعلی را محاسبه کنید. همچنین خواهند آموخت هزینه چرخه عمر کلیه دارایی های فیزیکی را نیز پیش بینی نمایند.

استاد دوره:

 • جناب آقای دکتر ذواشکیانی

محتوای دوره:

 • نحوه محاسبه جریان نقدی وجود cash flow در LCC (Life Cycle Cost)
 • محاسبات مربوط به ارزش زمانی پول
 • انتخاب بهترین گزینه به منظور مینیمم سازی هزینه های چرخه عمر
 • پیدا کردن عمر اقتصادی  تجهیزات و ماشین آلاتی که از الگوی عملیاتی خاصی استفاده می کنند.
 • تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ماشین آلات تعویض شود یا خیر. اگر جواب مثبت بود چه زمانی؟
 • تصمیم گیری در مورد اینکه یک تجهیز تعویض شود یا تعمیر؟

مخاطبین کارگاه:

مدیران عالی، مدیران سازمان، سرپرستان و مهندسان ارشد واحدهای فنی و نگهداری و تعمیرات، تولید، واحد مهندسی و نیز کلیه تصمیم گیران در حوزه مدیریت دارایی های فیزیکی، کارشناسان مرتبط شرکتهای فعال در حوزه صنعت احداث

هزینه ثبت نام: هر نفر 1.900.000 ریال 

زمان برگزاری: شنبه 16 مـرداد 95     ساعت: 16:00   الی 20:00

مکان: خیابان طالقانی، جنب سینما فلسطین، خیابان برادران مظفر، پلک 86، سالن همایش سندیکای شرکت های ساختمانی ایران

 

معرفی دکتر زواشکیانی: 

دکتری خود را درزمینه  مدیریت دارایی های فیزیکی (مدیریت نگهداری و تعمیرات) از دانشگاه تورنتو کانادا دریافت کرده است و هم اکنون مدیر پروژه های مشاوره و آموزش صنعتی مرکز مدیریت دارایی های فیزیکی C-MORE دانشگاه تورنتو و نماینده رسمی شرکت آمریکایی Aladon   (بزرگترین شرکت پیاده سازی متد RCM در دنیا) در منطقه خاورمیانه می باشد. در سال 2013 مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوویس ایشان را به عنوان رهبر جوان جهان سال 2013 انتخاب کرد.

ایشان سابقه اجرای پروژه های متعدد در زمینه مشاوره مدیریت دارایی­های فیزیکی و تجهیزات و ماشین آلات سیار را در بزرگترین و معتبرترین صنایع معدنی، ساختمانی و حمل و نقل در نقاط مختلف جهان را دارند.

 • رهبر جوان برتر سال 2013 در جلاس داووس
 • دبیر علمی همایش سالانه بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات
 • مدیر پروژه های صنعتی و برنامه های آموزشی مرکز مدیریت دارایی های فیزیکی دانشگاه تورنتو کانادا
 • نماینده و مدرس انحصاری شرکت ALADON در ایران
 • مدیر جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی PAMAWARD در ایران

 

دکتر زواشکیانی در این سخنرانی چه خواهد گفت:

ایشان در فرصت کوتاهی که برنامه ریزی شده است، از تجربیات خود در شرکت های بین المللی در ارتباط با تصمیم گیری های کلان استراتژیک مرتبط با دارایی های فیزیکی خواهند گفت. بخش عمده این صحبت ها در ارتباط با سیاست گذاری های مدیریت هزینه های چرخه عمر مرتبط با ناوگان، ماشین آلات و تجهیزات متحرک است

به جهت حفظ سطح کیفی آموزش بدین وسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند حضور در کارگاه تنها از طریق ثبت نام آنلاین و به همراه داشتن کارت ورود به سالن امکان پذیر خواهد بود. خواهشمند است جهت حفظ نظم و برنامه ریزی صورت گرفته جهت حضور در کارگاه مربوطه صرفا از طریق مراجعه به سایت سندیکا و ثبت نام آنلاین اقدام نمایید.

 

 

خواهشمند است جهت ثبت نام پس از تکمیل فرم اطلاعات اولیه در وبسایت سندیکا در بخش مربوطه، مبلغ ورودیه را به حساب شماره 5000647541608  نزد بانک کارآفرین به نام بهمن دادمان و محمدغنی زاده واریز و تصویر آن را از طریق ایمیل به نشانی workshops@acco.ir   به همراه نام و مشخصات  ثبت نام کننده ارسال نمایید.

 

 

 

حداکثر زمان ثبت نام چهارشنبه 13 مرداد 1395

جهت ثبت نام آنلاین کلیک نمایید.

 

فایل ضمیمه: ---
لینک: ---