نمایش جزئیات رویداد


عنوان: دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، ساخت و ساز و راهسازی ترکمنستان

توضیحات:

به اطلاع کلیه اعضای محترم می رساند دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، ساخت و ساز و راهسازی ترکمنستان از تاریخ 2 الی 4 شهریور 96 در عشق آباد پایتخت این کشور توسط وزارت ساخت و ساز و اتاق بازرگانی ترکمنستان برگزار خواهد شد.

ترکمنستان یکی از اقتصادهای به سرعت در حال توسعه و یکی از بزرگترین صادرکنندگان انرژی در جهان است. این کشور یک بازار دست نخورده پروژه های زیربنایی میلیاردی بالاخص در زمینه ساختمان سازی و راهسازی دنیاست. ترکمنستان یک برنامه بازسازی به ارزش میلیاردها دلار را تا سال 2030 در دستور کار دارد و بازی های المپیک آسیایی 2017 نیز در این کشور برگزار خواهد شد.

میزان صادرات ایران به ترکمنستان در سال 1394 نزدیک به یک میلیارد دلار بود و پیرو مذاکرات و توافقات بعمل آمده و امضای 17 سند همکاری های همه جانبه تهران-عشق آباد در دیدار دوجانبه روسای محترم جمهور ایران و ترکمنستان (سال 93) در عشق آباد بر گسترش همکاری های همه جانبه ایران و ترکمنستان تاکید شده است. در نشست مشترک فوق هیات های عالی رتبه دوکشور اعلام کردند مصمم هستند حجم مبادلات تجاری و همکاری های اقتصادی دو کشور را تا 10 سال آینده به 60 میلیارد دلار برسانند.

از کلیه علاقمندان و فعالان اقتصادی درخواست بعمل می آید در در این رویداد تخصصی صنعتی  حضور بهم رسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 77426062 ارتباط برقرار نماییدWWW.IRAN-EXHIBITIONS.ORG

 

فایل ضمیمه: ---
لینک: ---