سالنمای سال 1396 – بخشنامه دوم


عنوان: سالنمای سال 1396 – بخشنامه دوم

توضیحات:

مدیرعامل محترم شرکت

با سلام؛

به استحضار می رساند چاپ سالنمای سال 96 سندیکای شرکت های ساختمانی ایران با کیفیت خوب و در دو نوع قطع بزرگ (وزیری) و قطع کوچک (اروپایی) در دست تهیه می باشد.

خواهشمند است دستور فرمایند تعداد سررسید (سالنمای) مورد نیاز آن شرکت را هرچه زودتر (تا پایان آذر 1395 ) به دبیرخانه سندیکا اعلام فرمایند. در ضمن در سالنمای سال 1396 تسهیلات و امکانات زیر برای شرکت های عضو که بیش از 500 جلد سالنما سفارش دهند در نظر گرفته شده است.

1-   لت اختصاصی: شرکت های عضو می توانند پیام نوروزی مدیرعامل یا رئیس هیات مدیره را در هشت صفحه (4برگ) از عکس پروژه های انجام شده توسط شرکت متبوع، تهیه و تنظیم نمایند و CD آن را همراه با عکس (با درجه کیفیت بالای فنی) به انتشارات سندیکا ، آقای خانی تحویل نمایند تا سالنما همراه با لت اختصاصی خود آنها چاپ شود. مبلغ لت رنگی اختصاصی هشت صفحه (4 برگ) 6.000.000 ریال (ششصد هزار تومان) می باشد.

2-   2- مدیران شرکت های عضو فقط بخشهایی از صفحات سالنمای سندیکا را که مایل به درج آن هستند اعلام نمایند تا مطابق خواست آنها بخشهایی که ضروری نمی دانند حذف شود. در این زمینه طی نامه ای مراتب را منعکس نمایند.

3-   خواهشمند است دستور فرمایند مبلغ کل سالنماهای درخواستی که به ازاء هر جلد سالنمای قطع بزرگ (وزیری) بدون تغییر نسبت به سال قبل، مبلغ 140.000 ریال و قطع کوچک اروپایی مبلغ 100.000 ریال می باشد (و در صورت درخواست همراه با لت رنگی) را به حساب جاری شماره 11042910 نزد بانک تجارت به نام سندیکای شرکت های ساختمانی ایران واریز نمایند و اصل و یا کپی آن را پس از ثبت در دبیرخانه سندیکا به واحد حسابداری سندیکا تحویل و یا به شماره 66464084 فکس نمایند.

در ضمن چنانچه موارد درخواستی در اسرع وقت به سندیکا ارسال شود تا اوایل بهمن ماه کلیه سالنمایهای درخواستی تحویل می گردد.

در پایان یادآوری می شود در صورت درخواست اعضای محترم، آرم شرکت که به صورت کلیشه باشد، بطور رایگان روی جلد سالنماها حکاکی می شود.

 

با تقدیم احترام

بهمن دادمان

دبیر

جهت دریافت بخشنامه کلیک نمایید.

فایل ضمیمه: ---
لینک: ---