طرح ترافیک سال 1397 بخشنامه اول


عنوان: طرح ترافیک سال 1397 بخشنامه اول

توضیحات:

مدیرعامل محترم شرکت

پس از سلام،

به استحضار می رساند برابر اعلام سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران،  سهمیه آرم ترافیک سال 1397یه سازمانها از جمله سندیکای شرکتهای ساختمانی در سالهای اخیر با کاهش چشمگیری روبرو بوده است.

بااین حال این سندیکا کماکان تلاش لازم جهت ازدیاد سهمیه اعضا بعمل خواهد آورد.

سندیکای شرکتهای ساختمانی با توجه به محدودیت سهمیه آرم، برای هر شرکت یک آرم در نظر دارد و در صورتیکه موفق به دریافت سهمیه بیشتری شود به درخواست کنندگانی که برای بیش از یک دستگاه خودرو وجه ارسال نموده اند، براساس اولویت فیش های دریافت شده بیش از یک مجوز تقدیم خواهد نمود.

علیهذا به منظور دریافت مجوز ترافیک سال 1397 برای خودروهای سواری و وانت مورد نظر، خواهشمند است دستور فرمایند مدارک خود را پس از بررسی دقیق وبه شرح زیر از تاریخ    22 الی 27 فروردین فقط بین ساعات 9 الی 14 به این سندیکا ارسال فرمایند.

  1. فتوکپی سند اتومبیل اعم از سواری و وانت.
  2. اصل معاینه فنی از مراکز مکانیزه شهرداری تهران  و ثبت آن در پایگاه سازمان ترافیک مستقر در همان جایگاه به منظور اخذ معاینه فنی برتر(خودروهای مدل 92 به بعد نیازی به معاینه فنی ندارند).
  3. اصل برگه پرداخت عوارض خودرو تا پایان سال 1397( مفاصا حساب).
  4. اصل برگه عدم خلافی خودرو ( معتبر).
  5. پر کردن فرم مشخصات ضمیمه بخشنامه.
  6. تسویه حساب حق عضویت  سندیکا تا پایان سال 1397بصورت علی الحساب  به مبلغ  32.000.000 ریال.
  7. تسویه حساب هرگونه بدهی باتأیید امور مالی سندیکا.
  8. مبالغ قابل واریزی 80.000.000  ریال به حساب جاری 11042910 بانک تجارت شعبه کار به نام سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران.
  9. در صورت ثبت نام در سایت شهرداری خواهشمند است شخص مربوطه (خانم غفاری) را مطلع نموده ومدارک اتومبیل مورد نظر را به سندیکا ارسال نفرمایید زیرا بدلیل تداخل ثبت شماره پلاک  درخواست ارسالی از هر دو سایت حذف می گرددکه در این صورت سندیکا هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

از آنجایی که طبق روال و دستورالعمل سازمان ترافیک در خواستها و مدارک باید به صورت یک جا و همزمان تحویل گردند لازم است که در ارسال مدارک فوق تسریع  بفرمائید تا قبل از پایان مهلت بتوان کلیه مدارک را تحویل سازمان ترافیک نمود درغیر اینصورت سندیکا موفق به دریافت مجوز  آن شرکت محترم  نخواهد گردید.

 

توضیح: در صورتی که آن شرکت به تعداد بیشتری آرم طرح ترافیک نیاز دارد می تواند به تعداد مورد نیاز افزون یک آرم را به سندیکا اعلام نمایند تا در مرحله بعدی و با دریافت سهمیه های جدید بلافاصله با هماهنگی آن شرکت تعداد بیشتری به آن شرکت در صورت امکان اختصاص یابد.

مدت زمان واریز وجه و ارسال مدارک حداکثر تا 27 فروردین 97

فبلا از دقت و توجهی که در این زمینه خواهند فرمود تشکر می نماید.

با تقدیم احترام

ایرج گلابتونچی / دبیر

جهت دریافت اصل نامه کلیک نمایید.

فایل ضمیمه: ---
لینک: ---