شرکت آذر سیماب

مدیرعامل: سیدحسن مرتضوی

تاریخ تاسیس: ۱۳۶۶

تاریخ عضویت: ۱۳۸۷

اطلاعات ارتباطی:

null
وبسایت :

www.azarsimab.com

null
ایمیل:

info@azarsimab.com

null
نشانی: تبریز، منظریه، خیابان حج، ساختمان ۴۱، طبقه ۳

کد پستی : ۵۱۷۵۷۵۶۳۶۷

null
نمابر:

۰۴۱۳۴۷۹۲۰۶۳

تلفن
تلفن:

۰۴۱۳۴۷۹۳۳۷۰

شرکت آذرسیماب در سال ۱۳۶۶ با شناخت نیازهای عمرانی و تخصصی کشور و به‌منظور ارائه الگوی مطلوبی از سازمان‌دهی اجرائی رشته‌های مختلف کاری صنعت ساختمان تأسیس گردید. الگویی که در سایه بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین، کیفیت بالای کار را به ارمغان بیاورد.

شرکت آذرسیماب در این مدت با اجرای مطلوب و باکیفیت انواع پروژه‌های سیویل توانمندی‌های خود را با به‌کارگیری دانش فنی اثبات نموده است. این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن اجرای شمع‌های بتنی درجا موفق به ارائه روش‌ها و شیوه‌های جدید در احداث اسکله‌های بندری و اسکله‌های سنگینLoad Out  شده است. همچنین در حوزه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری عملیات تحکیم دینامیکی خاک نیز با استفاده از ماشین‌آلات تخصصی، موفق‌ترین تجربه پیمانکاران داخلی را به نمایش گذاشته و در کل کیفیت و سرعت اجرای پروژه‌های سازه‌های ساحلی را به میزان قابل‌توجهی افزایش داده است.

شرکت آذرسیماب در راستای سازمان‌دهی کاره‌ای خاص، تجهیزات لازم جهت تثبیت سریع خاک‌های ریزدانه و کم کیفیت را دارا هست. ازاین‌رو امکان استفاده از خاک‌ریزهای تثبیت‌شده مزبور به‌عنوان روسازی راه و فرودگاه وجود دارد. این شرکت همچنین مجموعه کاملی از دستگاه‌های WR2500 و غلطک های فوق سنگین  HAMM2520 و باقابلیت تبدیل سریع به غلطک پاچه‌بزی و بالعکس را وارد نموده و در اختیار دارد.

شرکت آذرسیماب باایمان به توانمندی­های کارشناسان ایرانی، نسبت به شناخت گروه­های فنی و اجرایی بومی اقدام کرده و تجربیات موفقی در انجام کارهای مشترک (مشارکت و همکاری با شرکت­های مهندسی مشاور تخصصی و نیز مشارکت در تأسیس شرکت­های پیمانکاری مستقل همچون شرکت­های ساکو و همدید) به نمایش گذاشته است. دستاورد این تجربیات و همکاری­ها، اجرای پروژه‌های متعددی به روش “طرح و ساخت” در داخل و خارج کشور (همچون پروژه‌های اجرای اسکیدوی و اسکله‌هایLoad Out  در بندر خرمشهر و ساختمان‌های پیش‌ساخته آپارتمانی و صنعتی در ایران و پروژه‌های انبوه‌سازی در کشورهای قزاقستان و آذربایجان) نموده و نیز آمادگی تقبل مدیریت پروژه طرح‌های بزرگ عمرانی بوده است.

آب : یک

راه : یک

ابنیه : یک

تاسیسات : یک

نفت، گاز و پتروشیمی : دو

  1. گواهینامه های ایزو و HSE
  2.  صلاحیت ایمنی
  3. صلاحیت پیمانکاری
  1. وزیر نفت
  2. وزارت راه و شهرسازی
  3. گروه مپنا

سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران

  1. شمع های دوربرگردان ارومیه
  2. عملیات اجرایی ایستگاه ۱۴
  3. راه های جایگزین سد خداآفرین

گالری پروژه های شرکت آذر سیماب