شرکت ساختمانی بانه

مدیرعامل: روزبه سرشار

تاریخ تاسیس: ۱۳۳۸

تاریخ عضویت: ۱۳۴۲

اطلاعات ارتباطی:

null
وبسایت :
null
ایمیل:

banehco@yahoo.com

null
نشانی:

خیابان دکتر بهشتی – خیابان احمد قصیر – خیابان یکم – پلاک ۹

کد پستی :  ۱۵۱۳۶۳۷۴۱۴

null
نمابر:

۰۲۱۸۸۷۱۲۳۶۹

تلفن
تلفن:

۰۲۱۸۸۷۱۳۵۹۰

۰۲۱۸۸۷۱۱۶۰۵

شرکت ساختمانی بانه ( سهامی خاص ) در سال ۱۳۳۸ با هدف اجرای عملیات پروژه های عمرانی در سطح کشور با شماره ۶۹۲۷ تاسیس گردید و در ادامه سیاست های کلی ، شرکت از همان ابتدا شروع به اجرای پروژه های راهسازی و ساختمانی نمود ، بطوریکه در دهه چهل چندین عملیات راهسازی در استان کردستان اجراء نمود که درلیست سوابق پروژه های اجرا شده درج گردیده و در امر ساختمان هم پروژه هایی را اجراء نمود که از جمله آنها پروژه ساختمان منازل مسکونی در شهرستان بویین زهرا استان قزوین ، دهکده های آراسنج و ایپک ، ساختمان بانک ملی همدان ، ساختمان تلفن خودکار سنندج ، خانه های سازمانی ایلام و پاوه ، خانه سازی اسالم و نهر فیروز آباد در تهران می باشد که در اثر زلزله سال ۱۳۴۲ بویین زهرا بطور صد در صد تخریب گردیده بود . در ادامه عملیات راهسازی دردهه پنجاه ، احداث راه قائمشهر – زیرآب را داشته و در سال ۱۳۵۳ دو قرارداد بسیار مهم در آن زمان از طریق برگزاری مناقصه توسط وزارت راه به این شرکت ابلاغ گردید ، که اولین پروژه راههای گروه ب می باشد که پنج قطعه راه جمعاً بطول ۴۰۰ کیلومتر در قالب یک قرارداد بود و دومین پروژه احداث راه میانه به فومن قطعه ۶ بطول ۲۶ کیلومتر می باشد . و در ادامه تا پایان دهه پنجاه تعداد هشت پروژه راهسازی دیگر هم اجرا نمود . به موازات اجرای عملیات راهسازی چند پروژه ساختمانی را هم در دستور کار داشت که همه آنهارا اجرا نمود ، از جمله آنها ساختمان دانشسرای زاهدان ، ساختمان هتل کوروش شیراز ، ساخت آشیانه های هواپیمای F14 و ترمینال فرودگاههای نوشهر و دشت ناز ساری می باشد . در اواخر دهه شصت ( ۱۳۶۸ )پروژه خط لوله ۲۶ اینچ بندرعباس – رفسنجان قطعه ۲ بطول ۱۰۰ کیلومتر را اداره مهندسی شرکت نفت ابلاغ نمود و همچنین در پایان این پروژه و در ادامه راه آغار به چاههای گازی دالان بطول ۲۵ کیلومتر توسط شرکت ملی گاز ابلاغ گردید که اجراء و در سال ۱۳۷۳ به پایان

 

 

 

 

رسید . از سال ۱۳۷۳ لغایت ۱۳۸۹ شرکت با تغییر رویه قبل به اجرای عملیات سازه های دریایی پرداخت که در این فاصله تعداد پنج بندر مهم و استراتژیک از خلیج گوادر تا تنگه هرمز بنامهای بندر چند منظوره پسابندر در خلیج گوادر ، بندر کنارک ، بندر پارسیان ( جواد الائمه ) بندر گناوه و بندر سیریک در نزدیکی تنگه هرمز را اجراء نمود .

سیاست های شرکت در طول ۶۴ فعالیت بر این بوده که پروژه ها را اعم از راهسازی ، ساختمانی و بنادر در حداقل زمان و طبق مشخصات فنی قرارداد و حتی زودتر از زمان تعیین شده در قرارداد به اتمام رسانده و تحویل نموده است . در بعضی موارد هم حین اجراء شرکت طرحهایی را مطالعه و پیشنهاد می نمود که هم از نظر حجم عملیات کمتر میشد و هم قیمت پروژه در مواردی تا چهل درصد کاهش می یافت .

شرکت بانه از همان ابتدای کار از کادر مدیریت بسیار قوی برخوردار بود که از جمله آن مدیران مرحوم آقای مهندس عبدالله سرشار بودند ، ایشان از چهره های ماندگار مهندسی کشور انتخاب شدند و لوایح و تقدیرنامه های متعددی به ایشان اهداء گردید . تیم اجرایی کارگاهها از مهندسین مجرب با تخصص و تجربه چندین ساله بهمراه کادر اجرایی از مباشرین ، معماران ، رانندگان ، پلسازان و …. با تجربه های بیست ، سی ساله برخوردار بوده ، که ترکیب این تیم اجرایی باعث شده بعضی از پروژه ها بعد از بیست سال ضمن بازدید کمیسیون فنی و سونداژ قسمتهایی از پروژه کوچکترین آسیبی وارد نشده و چه بسا طبق مشخصات اولیه قرارداد باقی مانده .

مراتب فوق خلاصه ای بسیار فشرده از سابقه کاری شرکت بانه در طول ۶۴ سال خدمت به عمران ، آبادانی و سازندگی کشور می باشد .

آب : یک

راه : دو

تاسیسات و تجهیزات : سه

ساختمان و ابنیه : پنج

 1. صلاحیت پیمانکاری
 2. ISO9001
 3. ISO14001
 4. OHSAS18001
 5. HSE PROCEDURES
 1. مدیریت بندر شهید باهنر
 2. فرماندار سیریک
 3. فرماندار گناوه
 4. استانداری بوشهر
 5. مدیر کل مطالعه و احداث بنادر وزارت جهاد کشاورزی
 6. مدیر طرح های عمرانی ودجا
 7. مجری طرح احداث بنادر چابهار
 8. وزیر راه و ترابری
 9. وزارت آبادانی و مسکن
 10. رئیس سازمان مستقل عمران قزوین و مناطق زلزله زده
 11. رئیس دفتر فنی کردستان
 12. بانک ملی ایران
 1. سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران
 2. انجمن شرکت های راهسازی ایران
 1. موج شکن بندر سیریک
 2. بندر پسابندر
 3. موج شکن کنارک
 4. آبشکن های بندر گناوه
 5. آبشکن بندر صیادی جوادالائمه
 6. راه آغار_دالان
 7. خط لوله ۲۶ اینج بندر عباس_رفسنجان

و …….

دریافت کاتالوگ فارسی   /   Catalog Persian language

دریافت کاتالوگ انگلیسی   /   Catalog English language

گالری پروژه های شرکت ساختمانی بانه

پروژه های اجرا شده

پروژه های در حال اجرا