مبنا گستران فیدار

مدیرعامل: ابراهیم کاظمی

تاریخ تاسیس: ۱۳۹۳

تاریخ عضویت: ۱۴۰۱

اطلاعات ارتباطی:

null
وبسایت :

_

null
ایمیل:

mgfidar@gmail.com

null
نشانی:

تهران، سعادت آباد،  ابتدای خیابان علامه طباطبایی شمالی، کوچه اقبال ملی، پلاک ۴۹، واحد ۱

کد پستی : ۱۹۹۷۸۷۷۷۱۵

null
نمابر:

۰۲۱۲۲۳۵۷۵۹۳

تلفن
تلفن:

۰۲۱۲۲۱۴۳۸۱۷

شرکت مبنا گستران فیدار که در سال ۱۳۹۳ بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده و تا به امروز با جمعی از مهندسین فعال و با تجربه در زمینه مدیریت و اجرای پروژه های مختلف عمرانی اعم از ساختمانی، تاسیساتی، صنعتی، پل و راه، سد سازی، اسکله و موج شکن و همچنین با در اختیار داشتن کارخانه های پیشرفته تولید قطعات پیش ساخته ساختمانی (۳D پنل) و تولید سازه های سنگین فلزی ساختمانی و صنعتی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، به منظور بهره گیری مفیدتر از توانمندی ها و ارائه خدمات بروز مهندسی شامل طراحی، تامین مصالح، مدیریت و اجرا، تاسیس، و شروع به فعالیت نمود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی زیر ساخت های عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد.

با چنین رویکردی که تامین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته است، با بهره گیری از مدیران، مهندسین، پیمانکاران مجرب و کارخانه های زیر مجموعه افتخار اجرای پروژه های متعددی بصورت مدیریت پیمان، مدیریت پروژه و پیمانکاری (PC,EPC) در زمینه های فوق الذکر را به عهده داشته و خدمات ارزشمندی در این خصوص ارائه نموده اند.

شرکت مبنا گستران فیدار در حال حاضر با اشتغال نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های مختلف به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه خدمات مهندسی در یک مسیر پیشرو مشغول پیشرفت و فعالیت می باشد. روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

خط مشی کیفیت شرکت مبنا گستران فیدار

شرکت مبنا گستران فیدار در راستای بهبود کیفیت براساس دانش فنی پرسنل، بکارگیری ماشین آلات مدرن، اشاعه و ترویج کار گروهی و حفظ صیانت از نیروی انسانی و توجه به طرف های ذینفع و برقراری توسعه پایدار از الگوی نظام مدیریت یکپارچه بر پایه الزامات استاندارد ISO 9001  استانداردهای ملی و محلی و سایر الزامات مشتریان و طرف های ذینفع برای نیل به اهداف زیر بهره می گیرد.

در این راستا اهداف ذیل مد نظر قرار گرفته است:

 • منظور افزایش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان با توجه به کیفیت در جهت تضمین بقای شرکت
 • کاهش هزینه ها از طریق افزایش راندمان، افزایش ظرفیت واحدها، استفاده بهینه از امکانات موجود و اختصاص منابع مورد نیاز جهت تحقق اهداف کیفی
 • ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات
 • کاهش آلاینده ها و انواع آلودگی ها و پیشگیری از آن ها
 • کاهش حوادث و رویدادها و ارتقای وضعیت ایمنی بهداشتی پرسنل
 • مدیریت ریسک ها در فرایندهای سازمان

این خط مشی بیانگر تعهد ویژه مدیریت ارشد شرکت نسبت به مقوله کیفیت، ایمنی بهداشت و محیط زیست بوده و مسئولیت پیاده سازی، اجرا و نگهداری سیستم مورد نظر با نماینده مدیریت شرکت می باشد. بدینوسیله کلیه پرسنل شرکت ملزم می باشند تا با تعهد، مسئولیت پذیری و همکاری تام با نماینده مدیریت نسبت به ایجاد زمینه های اجراء، استقرار، توسعه و افزایش اثر بخشی سیستم مورد نظر و دستیابی به اهداف فوق الذکر در راستای بهبود مستمر کوشیده و از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند. همچنین نماینده مدیریت متعهد به اطلاع رسانی به ذینفعان شرکت می باشند.

ابنیه: سه

راه: چهار

نفت، گاز و پتروشیمی : پنج

آب: پنج

 1. گواهینامه صلاحیت پیمانکاری
 2. گواهینامه صلاحیت ایمنی
 1. سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران
 1. پروژه عملیات مقاوم سازی پل تقاطع بزرگراه شیخ فضل اله نوری با ضلع شرقی استادیوم آزادی (تهران کرج – شیشه مینا)
 2. پروژه عملیات مقاوم سازی پل تقاطع بزرگراه شیخ فضل اله نوری با ضلع غربی استادیوم آزادی (تهران کرج – چوگان)
 3. پروژه عملیات تامین مصالح، احداث و تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب بهداشتی به همراه انشعابات شبکه، چربی گیر، ایستگاه پمپاژ بتنی دفنی، ساختمان تاسیسات و فونداسیون مربوطه
 4. پروژه احداث ۱۲ واحد ویلایی کمپ مسکونی نیروگاه شهدای کارون
 5. پروژه عملیات کندن و خاکبرداری با بیل مکانیکی و بلدوزر و بارگیری به مقدار تقریبی یکصد و چهل هزار متر مکعب و بارگیری مواد معدنی سیلیس(معدن قرمز آباد)
 6.  پروژه عملیات تعمیرات تخصصی، مرمت و نگهداشت پل های پهنه شمال شرقی تهران
 1. پروژه بسترسازی (rough grading) جاده ها و کریدورهای فاز ۲ پتروشیمی
 2. پروژه احداث ۴ دستگاه سوله پشتیبانی و ساختمان های داخلی در اراضی شماره ۱ و ۲ پتروشیمی کوروش
 3. پروژه عملیات تکمیل ساختمان شیخ بهایی و احداث سوله جانبی(قرارداد ۱)
 4. پروژه عملیات تکمیل ساختمان شیخ بهایی و احداث سوله جانبی(قرارداد ۲)
 5. پروژه گرمدره ۱
 6. پروژه گرمدره ۲

دریافت کاتالوگ فارسی   /   Catalog Persian language

دریافت کاتالوگ انگلیسی   /   Catalog English language

گالری پروژه های شرکت مبنا گستران فیدار

پروژه های اجرا شده

پروژه های در حال اجرا