شرکت مهندسین مشاور طرح و ساخت رابین

مدیرعامل: حمیدرضا احمدیان

تاریخ تاسیس: ۱۳۹۲۴

تاریخ عضویت: ۱۴۰۲

اطلاعات ارتباطی:

null
وبسایت :

WWW.ROBINEPC.COM

null
ایمیل:

Robin.eng.co@gmail.com

null
نشانی:

تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بعد از یادگار، پیوند یکم، بن بست اول، پلاک ۲، واحد ۳

کد پستی : ۱۹۸۱۹۱۳۶۵۴

null
نمابر:

۰۲۱۲۲۱۱۲۱۰۰

تلفن
تلفن:

۰۲۱۲۲۱۱۲۱۱۸

۰۲۱۲۲۱۱۲۱۱۷

شرکت طر ح و ساخت رابین در تاریخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۲ به عنوان یک شرکت سهامی خاص و با هدف اجرای پروژه های ساختمانی ، آبی ، تأسیسات، تجهیزات و راهسازی (حمل و نقل) فعالیت خود را آغاز نمود و همواره سعی داشته است تا گام های موثری را در بخش خصوصی، جهت عمران و آبادانی بر دارد و با حضور مستمر در کارهای عمرانی توانسته به این موفقیت نائل آید و پروژه های عمرانی متعددی را با کیفیت مناسب و تأئیدیه کارفرمایان به ثمر برساند.

همچنین این شرکت با استفاده از تکنولوژی خاص و منحصر به فرد در تولید بتن مصرفی مسلح به الیاف ماکرو سنتتیک پلی پروپیلن ، تولید کننده قطعات بتنی پیش ساخته از جمله دریچه ، منهول ، سایتهول ، کالورت ، دال ، دیوار ، نرده و … نیز می باشد. در طول سال های گذشته این شرکت با استفاده از تجربیات مدیران خود ، پشتکار و توانمندی پرسنل متخصص و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات مناسب توانست گام های بلندی را در جهت اجرای پروژه های میهن عزیزمان بردارد.

این شرکت همواره با حضور خود در مجامع و سمینار های علمی تخصصی و نیز عضویت و شرکت مستمر در انجمن بتن ایران و انجمن صنفی انبوه سازان مسکن ، انجمن صنفی شرکت های صنعت آب و فاضلاب و … توانسته سطح علمی خود را مطابق استاندارد های روز جهانی نگه داشته و بهترین خدمات فنی و مهندسی را در سطح کشور ارائه دهد.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور طرح و ساخت رابین نیروی انسانی را مهمترین سرمایه شرکت تلقی کرده و حفاظت از جنبه های زیست محیطی ، بهداشت و ایمنی شغلی آنها را به عنوان مهمترین مسئولیت خود تلقی می نماید و همواره تلاش نموده و خواهند نمود تا بتوانند الزامات و خواسته های قانونی مشتریان را برآورده نمایند و با رعایت قوانین و مقررات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به ایجاد و استقرار و توسعه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد جهانی ISO در زمینه ساختمان ، تأسیسات ، تجهیزات و راه سازی (حمل و نقل) اقدام نموده و بهبود مداوم اثر بخشی آن را هدف نخست خود قرار دهند.

در این راستا اصول عمومی خط مشی کیفیت شرکت بر محور های زیر قرار دارد :

۱-ارتقای نظام مهندسی

ارتقای نظام مهندسی شرکت با بکار گیری فن آوری های نوین و گسترش آموزش های تخصصی منابع انسانی با جذب نیروهای جوان و مستعد در کنار نیروهای باتجربه و رویکرد به شایستگی ها .

۲-تأمین منافع متقابل

حاکم کردن سیاست برد – برد در رابطه با کارکنان ، پیمانکاران و کارفرمایان شرکت.

۳-رضایت کارفرما

دستیابی به رضایت کارفرما با رعایت شرایط عمومی و خصوصی پیمان و ضوابط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اجرای به هنگام و منطبق با مفاد قراردادها و ایجاد سیستم های ارزیابی رضایت کارفرما.

۴-افزایش سطح کیفی پروژه ها

تأمین امکانات مورد نیاز و ایجاد پایش ، اندازه گیری و کنترل مستمر مدیریت کیفیت با استفاده از تحلیل های آماری به منظور دستیابی به بهبود مداوم عملکرد سازمان با کنترل و بازنگری مداوم سیستم و فرآیندهای آن.

۵-ایمنی ، بهداشت و محیط زیست

انجام اقدامات مورد نیاز در مرکز و به ویژه پروژه های شرکت در مراعات الزامات قانونی ایمنی ، بهداشت و محیط زیست به گونه ای که خواسته های قراردادی کارفرمایان را برآورده سازد.

مدیریت شرکت از کلیه کارکنان انتظار دارد با درک راهبرد ها ، خط مشی و اهداف نظام مدیریت کیفیت شرکت در پیاده سازی ، حفظ و ارتقای آن ، به گونه ای فعال مشارکت نمایند.

آب : پنج

ساختمان و ابنیه : پنج

 1. گواهینامه صلاحیت پیمانکاری
 2. گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران
 3. گواهینامه های ISO
 1. رضایت نامه های پروژه های صنایع غذایی میهن
 2. رضایت نامه شرکت کاریانا
 3. رضایت نامه شرکت عمراب
 4. رضایت نامه شرکت فاضلاب تهران
 1. گواهی عضویت انجمن بتن
 2. گواهی عضویت انجمن صنفی انبوه سازان مسکن
 3. گواهی عضویت انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن
 4. گواهی  عضویت در اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی
 5. گواهی عضویت انجمن صنفی شرکت های اب و فاضلاب
 1. کف سازی سالن( پرس درب پرشیا ) ایران خودرو
 2. کف سازی سالن انبار سایپا
 3. نمای GFRC ایستگاه گاز پارسیان عسلویه

گالری پروژه های شرکت مهندسین مشاور طرح و ساخت رابین